همه تلفن ها

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات باتومی

درآمد پایدار سالانه 10٪ و بیشتر

investors 1 top
درآمد پایدار سالانه
investors 2 top
بازپرداخت کامل
در ۵-۶ سال
investors 3 top
معامله در کمترین زمان مثل یک روز تمام می شود
investors 4 top
تقاضای اجاره بالا
investors 5 top
حد اقل هزینه های نگهداری
investors 6 top
دریافت مجوز اقامت در گرجستان

باتومی جهت جدید شما برای سرمایه گذاری های سودآور است

با گرایش بی سابقه و رشد اقتصادی سریع، گرجستان در حال حاضر محیط زیست و تجارت مطلوب را فراهم می کند. این محیط سرمایه گذاران خارجی ای را جذب می کند که علاقه مند به بهره برداری بیشتر از پول شان هستند.
catalog 1 top
باتومی یک شهر رفت و آمد مکرر است که زیرساخت خوبی دارد. به همین دلیل است که پایتخت آجارستان در حال حاضر رونق بازار املاک و مستغلات را تجربه می کند. امروزه ساختمان های جدید در مناطق مرکزی شهر و همچنین دریای سیاه احداث می گردند. این جریان فزاینده ای از گردشگران و کارآفرینانی است که مایل به راه اندازی کسب و کار خود در گرجستان هستند که اینجا تقاضای زیاد برای املاک را ایجاد می کند.
catalog 1 top
بازار مسکن در باتومی در حال افزایش فراوانی است. و اکنون بهترین زمان برای خرید یک آپارتمان در شهر است. هر سال تعداد ورودی های توریستی افزایش می یابد، که نشان دهنده افزایش چشمگیر قیمت املاک و مستغلات است. برای اینکه همه چیز روشن شود، در حال حاضر میانگین هزینه یک ملک از ۴۰۰ دلار در هر متر مربع آغاز می گردد با این حال، انتظار می رود در سال آینده، حداقل ۳۵ درصد رشد کند، و قیمت آن از ۵۴۰ دلار در هر متر مربع آغاز گردد.

چیز های که رسانه های جمعی در مورد جذابیت باتومی برای گردشگران و سرمایه گذاران می گویند.

مزایای داشتن
املاک در باتومی

تقاضای اجاره در باتومی در حال حاضر به اندازه بی سابقه بالا است. پیش بینی سود که شما با اجاره املاک ساحلی یا ملکیتی که در مرکز شهر وجود دارد، آسان است. تجربه صاحب خانه ها نشان می دهد که دوره بازپرداخت کامل ۶-۵ سال است.
catalog 1 top
catalog 1 top
catalog 1 top
catalog 1 top
catalog 1 top
catalog 1 top

خریداری املاک و مستغلات
زیر ساخت

راهنمایی های از سرمایه گذاران با تجربه

1
خرید آپارتمان زیر ساخت در یک مجتمع مسکونی که انتظار می رود طی یک سال کار آن تکمیل گردد نسبت به آپارتمانی که آماده زیست باشد خیلی ارزانتر است. خرید خانه های تحت ساخت و ساز استراتژی سرمایه گذاری بدون خطر است، زیرا توسعه دهندگان املاک و مستغلات در باتومی پول خود را در پروژه ها قرار داده و در نتیجه علاقه مند تحویل در زمان تعیین شده هستند.
2
اجاره نمودن املاک در طول سال د باتومی سود آور است. مردم به اینجا می آیند تا وقت تعطیلات خود را در سواحل زیبا صرف کنند و از دیدگاه خیره کننده ای از کوه ها در بهار، تابستان و پاییز لذت ببرند. در زمستان، پایتخت آجارستان مقصد محبوب برای طرفداران قمار در کازینو باقی میماند.
3
قیمت املاک در باتومی به سرعت در حال افزایش است. در یک سال آینده، شما نخواهید توانست یک آپارتمان کنار دریا را با قیمت ۴۲۰ دلار در هر متر مربع پیدا کنید. بنابراین، اگر حالا چیزی در حدود ۲۰۰۰۰$ - ۲۵۰۰۰$ در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید و آن را در ۳-۲ سال به فروش برسانید، شما قادر خواهید بود که پول خود را پس بدست آورید و به اندازه ٪۱۰۰-۷۰ در صد هزینه ملکیت سود ببرید.
4
اگر مالک ملکیت ساحلی هستید، می توانید آن را اجاره کنید و از درآمد غیر فعال در ماهانه بهره مند شوید. برای این کار لازم نیست هیچ تلاش قابل توجهی انجام دهید. این بدان معنی است که شما می توانید آپارتمان خود را اجاره کنید در حالی که در خارج از کشور هستید و به طور منظم از مستاجران با استفاده از حساب بانکی خود اجاره دریافت کنید. علاوه بر این، شما به راحتی می توانید یک مجوز اقامت در گرجستان را به عنوان یک سرمایه گذار بدست آورید.
5
این یک فرصت عالی برای راه اندازی یا گسترش کسب و کار خود در گرجستان است. حتی اگر قبلا هرگز با املاک و مستغلات صحبت نکردید، سرمایه گذاری در املاک پایه ای برای توسعه کسب و کار شما در این کشور خواهد گذاشت.

عجله کنید!

املاک زیر ساخت خیلی سریع به دست می آید!

همین اکنون با ما تماس بگیرید

مالک املاک و مستغلات
در باتومی شوید

ما اینجا برای کمک نمودن شما در انتخاب پروژه ارزشمند سرمایه گذاری و تعریف خدمات ويژه برای سرمایه گذاران هستیم.

پیام شما فرستاده شده است!

BatumiExpert
سلام چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟