logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 70 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 41 800

ID 1148

ایجاد شده: 23.01.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 70.40
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 67.00
طرح: نقشه را باز کنید
حالت: بعد از سازندگان
مبله کردن: بدون اثاثیه
تعداد بالکن ها: 1
نوع دیوار ها: یکپارچه
آسانسور: مشخص نیست
اتاق ها: 1
طبقه: 5
طبقات: 12
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • به شهر قدیمی: ۲ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۵ کیلو متر
  • فاصله تا دریا: ۴۰۰ - ۶۰۰ متر
  • چشم انداز: نمای حیاط
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

تعطیلات زمستانی گرجستان

جورجیا در زمستان قابل توجه است؟ شما نمی توانید در دریا بخرید ، به طبیعت باشکوه نگاه نمی کنید. اما این به دور از قضیه نیست! جورجیا نه تنها برای دریا بلکه در استراحتگاه های اسکی نیز مشهور است. این یک مقایسه بسیار ارزان در مقایسه با سایر استراحتگاه ها است ، اما کیفیت پایین نیست. به عنوان نمونه ، گوداوری در 100 کیلومتری پایتخت واقع شده است ، جایی که خدمات اسکی ارائه می شود. در گوداوری علاوه بر اسکی ، سواری با هلیکوپتر نیز ارائه می دهند و همچنین برای دوستداران این نوع تبار نیز کشتی آزاد سازی می کنند. این یک اقامتگاه جدید است ، با این حال ، به سرعت محبوبیت خود را به دست می آورد ، زیرا تعطیلات ارزان است ، اما بسیار راحت و سرگرم کننده است. چگونه به آنجا برسیم ابتدا به پایتخت و سپس از پایتخت با اتوبوس. سفر حدود 2.5 ساعت طول می کشد.

در مورد هوا لازم به ذکر است که حتی در زمستان جورجیا دارای هوای بسیار معتدل و گرم است ، یخبندان و کولاک شدید مشاهده نمی شود. دریا پوشیده از یخ نیست ، اما افراد افراطی نباید سعی کنند شنا کنند. جورجیا دارای هوای بسیار تمیز و همیشه تازه ای است؛ بسیار سالم است این کشور در چندین منطقه آب و هوایی واقع شده است. مناطقی که به دریا نزدیک هستند دارای نوع آب و هوای مرطوب هستند. و آنهایی که از دریا هستند & ndash؛ نوع خشک تر همچنین امکان بازدید از پارک ها نیز وجود دارد که مانند تابستان دارای مناظر شگفت انگیزی هستند.

کجا می توانم علاوه بر استراحتگاه های اسکی ، استراحت کنم؟ به عنوان مثال ، باتومی یا خود پایتخت & ndash؛ تفلیس این شهرها بدون توجه به زمان شهر به خودی خود زیبا هستند. بی حوصله اینجا هرگز نخواهد بود! موزه ها و تئاترها در تمام طول سال فعالیت می کنند ، جایی که می توانید با فرهنگ و آداب و رسوم کشور آشنا شوید. غذاهای گرجی چیست؟ بسیاری از رستوران های ارزان قیمت در شهرها وجود دارند که می توانید غذاهای خوشمزه ملی جورجیا را چشید. همچنین لازم به ذکر است جاذبه های محلی. توجه به بناهای فرهنگی گرجستان همیشه در طول پیاده روی خوش خواهد بود. شایان ذکر است که به معابد باستانی در تفلیس ، برای بازدید از مجسمه مادر کارتلی توجه کنید.
برای دوستداران معماری باستانی ، می توانید و باید از شهر مکتتا دیدن کنید. معابد بی شماری ، یک قلعه وجود دارد ، همچنین در نزدیکی شهر یک کارخانه شراب سازی وجود دارد که می توان از آن بازدید کرد.

همچنین گزینه بسیار مناسبی است & ndash؛ غارها ، در نزدیکی شهر کوتاویسی. برگزار کنندگان 15 منطقه را برای گشت و گذار ارائه می دهند ، همچنین از اینجا می توانید کوهی را ببینید که خود پرومتئوس در آن زنجیر شده بود!
طبیعتاً نباید فرصتی برای بازدید از شرابخانه ها و انبارها از دست داد. روش دیگر ، به کاکتی بروید
.
مکانی جداگانه توسط شهر شب اشغال شده است. در شب ، پایتخت رنگ های جدیدی به دست می آورد & ndash؛ چراغ ها روشن می شوند ، شهر کاملاً متفاوت به نظر می رسد.
از طرفداران فعالیت های زمستانی علاوه بر اسکی می توان به بازدید از حمام های گوگرد توصیه کرد. علاوه بر خدمات حمام ، می توانید خدمات ماساژ را نیز در اینجا سفارش دهید!
کجا بدون آب محبوب! با ورود به جورجیا ، بسیاری از گردشگران بلافاصله به منبع می روند تا آب معروف را امتحان کنند. بورجومی
اما با وجود لیست بزرگی از مکانهای بازدید ، یک نکته مهم را باید به خاطر بسپارید & ndash؛ اینها البته سوغاتی هستند!

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!