logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 61 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 45 800

ID 1193

ایجاد شده: 01.02.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 61.00
طرح: جدا
حالت: پس از تعمیر پیچیده
مبله کردن: بدون اثاثیه
حمام: مجاور
تعداد بالکن ها: 1
گاز طبیعی: بلی
نوع گرمایش: متمرکز
نوع کلکین: فلز پلاستیک
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 3
طبقه: 8
طبقات: 10
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • فاصله تا دریا: بیش از 1000 متر
  • چشم انداز: نمای خیابان
  • به شهر قدیمی: ۱ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۶ کیلو متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

آزمایش انواع محصولات مرکبات در گرجستان

آزمایش های مختلف پرتقال ، نارنگی و گریپ فروت در 10 قطعه آزمایش رقم در شرایط مختلف خاک و اقلیمی منطقه نیمه گرمسیری جمهوری انجام می شود. 18 رقم پرتقال ، 12 & mdash؛ نارنگی و 9 نوع گریپ فروت.

پرتقال انواع محلی (محلی بزرگ fruited ، Kelasursky ، بهترین Sukhumi و Adjara بدون بذر) ، گونه های انتخاب شوروی (Firstborn ، Korolek 100 ، Korolek 15 ، Washington Navel No. 3، Smooth-head) ، خارجی (واشنگتن نول ، پذیرفته شده به عنوان استاندارد ، تامپسون نول تست شده است) ، گاملین ، پادشاه ناپولی).

در مناطق سردتر منطقه نیمه گرمسیری جورجیا (روی توطئه های رقمی ون و نفیف) ، پرتقال به شکل خزنده رشد داده شد. در کلیه بخش های رقم به جز گونیا (منطقه باتومی) ، پرتقال ها در طول زمستان های سرد از یخ زدگی رنج می بردند. به عنوان مثال ، در محوطه های ارقام لاگودخسکی و وانسکی ، تمام گیاهان زراعی کاملاً منجمد شدند در Maharadzevsky ، Dzhelevsky (منطقه Gchchchorsky) و Nakifsky (منطقه Tsalendkhshksky) و mdash؛ درختان پرتقال از هر نوع دوره ای به شدت منجمد می شدند و کل تاج خود را از دست می دادند ، سپس رشد می کردند ، اما میوه ای به همراه نداشتند. در Poti & mdash؛ در پرتقال ، 2 • شاخه های 3 ساله به طور سیستماتیک یخ زده می شدند و این مزارع نیز محصول تولید نمی کردند. در گاگرا ، کوخورسکی (منطقه گالی) ، چاکوینسکی (منطقه کوبولتسکی) توطئه های مختلف در زمستان های شدید ، برگهای یخ زده پرتقال و شاخه های سالانه ، اما از این آسیب ها گیاهان به سرعت بهبود یافته و محصول زراعی را به دست می آورند.

حداقل دمای هوای مطلق در بخش های مختلف در زمستان در بخش تنوع ونسکی به mdash ؛ 13.2 ، در Dzholevsky & mdash؛ 11 ، در Kokhorsky & mdash؛ 8.2 ، در Makharadze ، Lagodekhsky و Potiysky & mdash؛ 6 رسیده است. ب) در بخش واریته چاكوینسكی ، دما به 6/6 متر و در لاگودخسكی به 9/9 رسیده است.

با توجه به سایت های رقم چاکوینسکی و پوتی ، پرتقال های Pervenets ، Korolek 100 و گونه های صاف پوست کمترین آسیب در اثر یخبندان ها ، Adzhar seedless و Thompson Navel بیشترین سرمازدگی را داشتند. گونه های باقیمانده موقعیت واسطه ای را اشغال کردند.

توطئه ارقام گاگرا ، کوخورسکی ، ژژلوسکی و نکیفسکی ، پرتقال گاملین و کمتر از زایمان نسبت به صدمه در برابر سرما حساس هستند. روی رقم Kokhorky ، پرتقال های Pervenets تنها 20٪ از درختان را داشتند که به راحتی توسط یخ زدگی آسیب می دیدند (بیش از 1 نقطه نیستند) ، در حالی که در زمستان دمای هوا در اینجا به -8.2 رسیده است.

انواع پرتقال Pervenets و در سایر نقشه های آزمایش رقم ، پرتقال گونه های جدا شده ای بودند که معلوم می شود مقاوم به یخ زدگی هستند - حاصلخیزترین و زودرس ترین محصول ، با میوه های مرغوب

پرتقال گونه های Gamlin و Gladkokory که برای ولسوالی های باتومی و کوبولتی پهنه بندی شده است ، ثمربخش تر است. عملکرد خوب از گونه های محلی بزرگ fruited است.

پرتقال انواع Korolek 100 در سال سوم پس از کاشت ، میوه می دهد. آن را کمی پایین تر از حد استاندارد برداشت کنید ، اما از آنجایی که دارای تاج کوتوله ای است ، می توان حداکثر 1000 درخت را در 1 هکتار کاشت. با این کاشت ، عملکرد ناخالص میوه در هر هکتار بسیار بیشتر خواهد بود. این تنوع برای مناطق باتومی و کوبلت منطقه بندی شده است.

در توطئه های ارقام کوخورسکی و گاگرا ، اولین رقم تولیدی پرونتس است. در بخش گونیا گونیا ، او برداشت خوبی هم می کند. 156 سانتیمتر پرتقال در هر هکتار (26٪ بالاتر از رقم استاندارد).

پرتقال گونه های Pervenets و Gamlin (که رتبه دوم را در بهره وری کسب کرده اند) برای منطقه مرکبات ولسوالی های گالی و اوچامچر پهنه بندی شده اند.
هنگام تجزیه و تحلیل ترکیبات شیمیایی پرتقال ، مشخص شد که مقدار قند و ویتامین C در میوه ها نه تنها به انواع مختلف بلکه به شرایط و محل کشت پرتقال بستگی دارد.

نتایج اولیه آزمایش انواع نشان می دهد مناطقی در گرجستان وجود دارد که پرتقال ها بازده خوبی دارند. با این حال ، باید توجه داشت که تمام انواع پرتقال موجود به اندازه کافی رسیده و میوه های آنها به طور کامل در جورجیا حاصل نمی شود. موسسات منتخب و آزمایش نیاز به تقویت کار روی پرورش انواع زودتر از نارنج دارند.

آزمایش واریته انواع نارنگی در همه سایتهای رقم آغاز شد. سه گونه مورد مطالعه قرار گرفت: پهن برگ Unshiu (به عنوان استاندارد) ، Cavan-Vase و Silverhill. در سال های بعدی ، انواع نارنگی کاشته شده: کلمنتیا ، سه نهال هسته ای ایستگاه آزمایشی سوخومی تحت شماره ها ، انواع Pioneer-A-80 ، سوچی 23 ، کراسنودار 83 ، دریای سیاه 320 و Skorospelka & mdash؛ کلون ماندارین unshiu.

مزارع ماندارین در بیشتر نقشه های ارقام جان خود را از دست دادند زیرا در ریزگردهاى سرد کاشته شدند. مزارع حاصل از میوه ماندارین فقط در بخش های رقم چاکوینسکی ، پوتایسکی ، کوخورسکی و گاگرا نگهداری می شدند. از بین تمام واریته های آزمایش شده ای که وارد تجارت تجاری شده اند ، بیشترین برداشت پهن برگ Unshiu است. از نظر كیفیت میوه ، تفاوت چندانی بین ارقام وجود نداشت.

با بلوغ زودرس ، رقم Skorospelka متمایز می شود ، میوه هایی که طبق آزمایش اولیه ، تقریباً یک ماه رسیده می شوند
قبل از میوه انواع Unshiu ، پهن برگ. این تنوع توسط رئیس بخش انواع Chakvinsky O. E. Megrelishvili پرورش یافت.

اولین کاشت آزمایشی ارقام گریپ فروت در سال 1951 کاشته شد. ارقام زیر مورد مطالعه قرار گرفتند: دانکن (به عنوان استاندارد) ، فاستر ، راهپیمایی بدون بذر ، ناتسو میکان و گلابی به صورت گلاب.

تقریباً در تمام کرت های ارقام یخبندان باعث آسیب جدی به غرفه های گریپ فروت شد. آنها فقط در بخش های گونی ، پوتی و کخور به خوبی حفظ می شوند و میوه هایی به دست می آورند. براساس مشاهدات ، مشخص شد كه انواع گریپ فروت تفاوت چندانی در مقاومت در برابر سرما ندارند ، به استثنای رقم گلابی شیدوك ، گیاهانی كه یخبندان كمتری دارند. بارورتر انواع ارقام بدون مریخ و ناتسو-میکان بود. از نظر میزان قند و ویتامین C در میوه ها تفاوت چندانی بین گونه ها مشاهده نشد.

میوه انواع دانکن ، راهپیمایی بدون بذر بسیار آبدار ، طعم دلپذیر ، تلخ است. میوه های گلابی به شکل گلدان بسیار زیاد است
خوشمزه ، تلخی حاوی کمتر از میوه انواع دیگر است ، اما آنها همچنین قند و ویتامین C کمتری دارند. میوه انواع ناتسو میکانا از نظر طعم تلخ و کمترین دلپذیر است.

بنابراین ، در فرآیند آزمایش انواع ، تعدادی از انواع محصولات مرکبات مشخص شد که در شرایط جورجیا با رعایت تکنیک های لازم کشاورزی و قرارگیری مناسب در مناطق نیمه گرمسیری ، بازده بالایی دارند ، دارای زمستان سخت ، زود رس و دارای کیفیت میوه مناسب هستند.

انتشار و معرفی به تولید انواع پهنه‌بندی شده باید طبق برنامه ریزی انجام شود. ماده اولیه انواع مختلف در مقادیر کمی موجود است. بنابراین ، قبل از هر چیز ، لازم است که باغهای رحمی با انواع پهنه بندی شده ایجاد شود و آنها را از طریق مهد کودک ها به طور گسترده پخش کنید.

ورود انواع پهنه دار به مرحله تولید باعث افزایش چشمگیر برداشت ناخالص مرکبات و سودآوری مزارع می شود.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!