logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 54 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 40 500

ID 1194

ایجاد شده: 01.02.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 54.00
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 31.40
طرح: جدا
حالت: پس از تعمیر پیچیده
مبله کردن: بدون اثاثیه
حمام: مجاور
تعداد بالکن ها: 1
نوع گرمایش: متمرکز
نوع کلکین: فلز پلاستیک
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 2
طبقه: 8
طبقات: 10
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • چشم انداز: نمای خیابان
  • به شهر قدیمی: ۱ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۶ کیلو متر
  • فاصله تا دریا: بیش از 1000 متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

مناظر جورجیا - گلاتی

در فاصله کمی با کوتاویسی ، پایتخت باستانی جورجیا غربی ، مجتمع باستانی گلاتی قرار ندارد که مقبره خانوادگی سلسله باگات حاکم بود. امروز & mdash؛ این سه معبد هستند: کلیسای جامع زادگاه ، معابد سنت جورج و سنت نیکلاس.

بزرگترین ساختمان در این مجموعه & mdash؛ کلیسای جامع زادگاه. & nbsp؛ او & mdash؛ تنها کسی که تا به امروز زنده مانده است ، و از قرن XII از همه فجایع زنده مانده است. در زمان سلطنت ملکه تامارا ، گلاتی بزرگترین مرکز معنوی جورجیا بود. و ساخت کلیسای جامع در طول زندگی پدربزرگش ، معروف داوود سازنده آغاز شد. در اینجا ، در دروازه جنوبی معبد ، پادشاه داوود ، درست در راهروی آرامگاه دفن شد ، به طوری که حتی یک پایش نیز بدون عبور از سینه خود وارد معبد نشود. این همان چیزی است که پادشاه دیوید از آن جدا شد و دستور داد مراسم تشییع جنازه خود را در طول زندگی خود انجام دهند. او می خواست که مردم ، با ورود به معبد ، لزوماً راه را به خداوند از طریق خودش ، یعنی هموار ، هموار کنند. پس از مرگ وی ، او مانند راهنمای خدا شد. فقط یک تخته سنگ به ارتفاع کامل حاکم بزرگ آگاه است که چه کسی در زیر آن قرار دارد: & laquo؛ این صلح من برای همیشه است & raquo؛.

علاوه بر خود دیوید ، نمایندگان دیگر باگاتین ها در اینجا صلح یافتند: بقره سوم ، همسرش النا و پسرش جورج سوم و غیره فقط محل قرارگیری مقبره ملکه تامارا هنوز یک راز است. نقاشی های دیواری با موضوع کلیسا و سلسله حاکم دیوارهای کلیسای جامع را تکمیل می کنند.

معبد دوم در گلاتی & mdash؛ معبد سنت نیکلاس شگفت انگیز ، در زمان سلطنت ملکه تامارا ساخته شد. خود ساختمان شگفت انگیز است. بنا به دلایلی ، معبد تقریباً با یک طبقه بر فراز زمین بلند شد و گذرگاهی از زیر طاقها به جا گذاشت. اگرچه این معبد کوچک و جمع و جور است ، اما همه چیز لازم در کلیسای جامع ارتدکس در این ساختار شگفت انگیز جای دارد.

کلیسای سنت جورج خیلی دیرتر ساخته شد ، با این حال ، تاریخ دقیق ساخت وجود ندارد. مورخان نشان می دهند که ساختمان سوم در اواسط قرن XIII به دیگران پیوسته است. در اسنادی که تا به امروز زنده مانده است ، هیچ چیز در مورد ساخت و ساز ذکر نشده است. اگرچه لازم است ادای احترام به معماران انجام شود ، اما معلوم شد این معبد کاملاً متفاوت از دو مورد قبلی است.

توجه ویژه ای به برج ناقوس شده است. شکل ظاهری آن از نیمه دوم قرن XIII و تقریباً در همان دوره ساخت کلیسای St. جورج زیر برج ساخته شده است و قوس های نیم دایره ای شبیه به معبد St. نیکلاس کار شگفت آور. بنایی بسیار جالب ، کاملاً مستقل ، اما کاملاً در یک ترکیب با سه معبد واقع شده است.

در دو کیلومتری مجتمع گلات ، نه صومعه معروف معروف مختام واقع شده است. البته به اندازه گلاتی نیست ، اما شما نیز باید آن را به عنوان بخشی از یک تور گردشگری تماشا کنید. این صومعه همچنین در قرن سیزدهم تأسیس شد ، اگرچه شکل نهایی خود را در زمان سلطنت باگات سوم به دست آورد. متأسفانه ساختمان باستانی در اوایل دهه بیستم تا حدی تخریب شد ، هنگامی که آزار و اذیت کلیسا شدت گرفت ، اما چیزی نجات یافت ، چیزی دوباره احیا شد و امروز مقتامت به یکی از مکانهای دیدنی گردشگران تبدیل شده است. با گذر از یک مسیر شیب دار ، نه چندان دور از صومعه ، می توانید در سواحل یک رودخانه کوهی استراحت کنید و در عطر و بوی زندگی طبیعت نفس بکشید.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!