logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 34 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 27 300

ID 1264

ایجاد شده: 07.02.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 33.80
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 24.80
ساحه آشپزخانه به متر مربع: 3.00
طرح: نقشه را باز کنید
حالت: بعد از سازندگان
مبله کردن: بدون اثاثیه
حمام: مجاور
تعداد بالکن ها: 1
نوع کلکین: فلز پلاستیک
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 1
طبقه: 27
طبقات: 29
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • به شهر قدیمی: ۳ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۲ کیلو متر
  • فاصله تا دریا: ۰ - ۲۰۰ متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

املاک و مستغلات باتومی - چرا سرمایه گذاری کنید

باتومی & ndash؛ این شهر به سرعت در حال توسعه است ، واقع در جنوب جورجیا. یک تفریحگاه محبوب با سطح خدمات مدرن نیز یک مرکز تجاری است. مردم برای دیدن جاذبه های تاریخی و فرهنگی به اینجا می آیند. شخصی برای طعم غذاهای ملی ، شراب مرغوب به باتومی می رود. گردشگران زیادی را در اینجا و در طول سال جذب می کند. آب و هوا نیمه گرمسیری است ، درجه حرارت بسیار بندرت به زیر صفر می رسد. شایان ذکر است که مزایای دیگری که شهر را متمایز می کند در نظر گرفته شده است.

مهمترین مزایای باتومی برای میهمانان ، گردشگران ، سرمایه گذاران:


سواحل گسترده در ساحل دریای سیاه ، کوه ها ، مناظر طبیعی زیبا.
درختان مخروطی بسیاری در این شهر و مناطق اطراف آن رشد می کنند که بهمراه نسیم دریا هوا را بسیار مفید می کند & ndash؛ مردم برای درمان و بهبود یافتن به اینجا می آیند.
توسعه سریع معماری و ndash؛ شاهکارهای ساختمان غیرقابل تصور از فن آوری های مدرن ساخته می شوند ، که به عنوان هتل ، مسکن مورد استفاده قرار می گیرند.
برخی از انواع گیاهان (درختان نخل ، درخت سرو) برای ساکنان کشورهای شمالی عجیب و غریب هستند ، آنها برای این منظور به اینجا می آیند.


گردشگران جهان هر ساله در حال افزایش است ، هم گرجی ها و هم میهمانان کشورهای CIS و اروپای غربی استراحت خود را در باتومی انجام می دهند. رستوران هایی برای هر سلیقه در داخل و اطراف شهر وجود دارند. گردشگران از معماری باستانی و مدرن تحت تأثیر قرار می گیرند. این ساحل Colosseum مخصوص به خود را دارد که یک هتل 10 طبقه و بسیاری از ساختمانهای اصلی دیگر است.

بنابراین ، حجم سرمایه گذاری ها در این شهر به ویژه در املاک و مستغلات در حال رشد است. آپارتمان ها مقرون به صرفه هستند ، هر سال قیمت آنها در حال افزایش است و توسعه باتومی. این املاک و مستغلات مدرن ، ساخته شده بر روی فن آوری های پیشرفته ، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، برای 150 - 200 سال دیگر اجاره می شود. نه تنها هتل ها ، هتل ها ، املاک مسکونی در اینجا ساخته می شوند و ndash؛ اصیل ترین ایده ها در معماری تجسم یافته اند.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!