logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 33 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 37 000

ID 5505

ایجاد شده: 06.06.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 33.00
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 25.00
ساحه آشپزخانه به متر مربع: 3.00
طرح: آپارتمان استودیو
حالت: پروژه طراحی
مبله کردن: دارای اثاثه
حمام: مجاور
نوع گرمایش: سیستم جداگانه
نوع کلکین: المونیم
نوع دیوار ها: آجر
اتاق ها: 1
طبقه: 12
طبقات: 19
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • به شهر قدیمی: ۴ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۳ کیلو متر
  • فاصله تا دریا: ۰ - ۲۰۰ متر
  • چشم انداز: نما کوه
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

موزه باستان شناسی باتومی

جورجیا سرشار از تعداد زیادی بنای باستانی است. به همین دلیل بسیاری از گردشگران تمایل دارند به این کشور بیایند. & nbsp؛

یکی از قابل توجه ترین موزه های باستان شناسی در باتومی واقع شده است که شما نه تنها می توانید تاریخ این منطقه را بیاموزید بلکه جواهرات طلای اربابان باستان را نیز تحسین می کنید.

1. درباره موزه.

علیرغم اینکه موزه به طور رسمی در سال 1994 افتتاح شد ، اما حدود صد سال پیش ظاهر شد. تفاوت موزه باستان شناسی در این است که دیوارهای آن دارای بناهای فرهنگی از دوره های مختلف است و در زمینه فرهنگ آنها بی نظیر است. این موزه خود فضای خاصی دارد که همگان در درون دیوارهای آن احساس می کنند و به لزوم آشنایی و مطالعه تاریخ آندارا کمک می کنند تا از آن غرق شوند.

2. چیزی که می توانید در موزه تحسین کنید.

این موزه بیش از بیست هزار نمایشگاه دارد که دائماً در حال دیجیتالی شدن هستند. این نمایشگاه با نمایشگرهای سنگ و سپس عصر آهن آغاز می شود. اشیاء عصر سنگ که بیش از ده هزار سال قدمت دارند ، برای ادامه جستجو برای فرهنگ قبیله ای کلشیها لذت و الهام بخش هستند. در طاقچه های غیر معمول طبقه همکف آثار باستانی بسیاری وجود دارد. آنها در یک نیم دایره ، به ترتیب خاص ، در زمان سنجی آگهی ترتیب داده شدند. & nbsp؛

نه تنها نمایشگاههای عتیقه وجود دارد ، بلکه اشیاء قرون وسطایی اوایل و اواخر دوره ، اشیاء رومی و یونانی ، سکه هایی از قلعه های قرون وسطایی آجارا وجود دارد. تمام نمایشگاه ها در مجاورت باتومی یافت شد. در نزدیکی Tsikhisdziri ، وسایل خانگی باستانی ، اسلحه نظامی و ابزارهای مختلفی یافت شد. ویرانه های موجود در محل حفاری مانع از کشف آثار باستانی در شرایط مناسب نشده و گنج بدون غارت ، گنج حفظ شده است. در قرن ششم امپراتور بیزانس ، جوستینین ، شهری با استحکام بنا کرد. این قلعه به عنوان یک استحکام از اهمیت ویژه ای برخوردار بود و ایرانیان برای مدت طولانی محاصره کردند و سپس شهر را تصرف کردند. بیزانسیان نمی خواستند این امر را تحمل كنند و بیزانسی ها با تخریب شهر ، قلعه را تصرف كردند.

یافته های جالب به شکل سکه های برنز و نقره ، محصولات سفالی و شیشه ای در مجاورت باتومی یافت شد. این یافته ها مربوط به قرن 3 میلادی است. عصر شیشه به حدی است که به قدیمی ترین آثار باستانی منطقه تعلق دارد ، جایی که شیشه خاص خود در آن زمان تولید نمی شد. بنابراین ، آن را بازرگانان آن دوره از امپراتوری روم آوردند.

شهرک عتیقه ، مناطق دفن یونان ، هلنیستی اجازه کشف و شناسایی بسیاری از یافته های مهم تاریخی را داده است. اما تصور غیرقابل انكار توسط اشیاء از حفاری های قلعه گونیو-آپساروس باقی مانده است: اشیاء دوره های رومی و باستان ، مجسمه های رومی ها ، خدای هلین ها.

فرض بر این بود که مواقعی وجود داشته است که Adjara و جهان عرب از طریق روابط تجاری ، فرهنگی و دیپلماتیک به یکدیگر متصل می شوند. این امر با گنج ذخیره شده در گنجینه های موزه باستان شناسی اثبات شده است. اشیاء متعلق به امپراتوری عثمانی در آنجا پیدا شد که این شواهد دیگری است بر وجود راههای تجاری در طول قلمرو آندارا. سکه ها ، ظروف ساخته شده از برنز و خشت ، چاپ هایی که قهرمانان موضوعات اساطیری و بازی های المپیک باستان به تصویر کشیده شده بر روی آنها ، الهه افرودیت و بسیاری موارد دیگر را از قلعه گونیو-آپساروس به گنج می برد.

در نمایشگاهی که به عصر سنگ و مفرغ اختصاص داده شده است ، بازدید کنندگان می توانند اشیاء غیر معمول را مشاهده کنند: قراضه های سنگی ، محورهای کلشی ، محصولات متالورژی. در نزدیکی باتومی معادن آهن وجود داشته است.

در سال 2014 ، بسیاری از محصولات طلایی وجود داشته است که می توان نمایشگاه های موجود در صندوق طلای & unquo؛ صندوق طلایی را متحد کرد.

در داخل دیوارهای موزه ، صدها نمایشگاه از سراسر قلمرو آجاریان ذخیره شده ، مورد مطالعه و مرمت قرار گرفته است.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!