logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 46 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 55 000

ID 5552

ایجاد شده: 18.07.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 45.80
طرح: جدا
حالت: شرایط زندگی
مبله کردن: دارای اثاثه
نوع گرمایش: متمرکز
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 2
طبقه: 18
طبقات: 24
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • به فرودگاه: ۲ کیلو متر
  • فاصله تا دریا: ۰ - ۲۰۰ متر
  • چشم انداز: نمای دریا
  • به شهر قدیمی: ۴ کیلو متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

شهر تفریحی باتومی: جاذبه های اصلی و سواحل

باتومی & ndash؛ شهر برای گردشگری شماره دو بعد از تفلیس. شهر آفتابی در سواحل شرقی دریای سیاه در نزدیکی مرز با ترکیه واقع شده است. این مناسب برای پیاده روی های عاشقانه ، جستجوهای ماجراجویی است. روز و شب ، شهر پر از زندگی است ، هرگز در آن جا خسته نمی شود.


تفاوت بین باتومی و سایر استراحتگاه های جورجیا چیست؟


اولا ، این تنها تفرجگاهی است که یک شهر مدرن دارد و به همین دلیل برای گردشگران فعال نسبت به سارپی کوچک ، آرام و چارکی یا اورکی مناسب تر است. با وجود این واقعیت که دریا در باتومی نسبت به شهرهای کوچک کمی خاکی است ، سواحل اینجا بسیار تمیز است.


برخلاف بیشتر شهرهایی که در آن گردشگران به مناطق دیدنی باستان می روند ، باتومی & ndash؛ شهری بسیار مدرن که با تحرک و پیشرفت بسیار زیاد تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. علاوه بر این ، یکی از ویژگی های بسیار جذاب شهر ، طیف گسترده ای از قیمت ها است. شما می توانید در باتومی استراحت کنید و شکسته نشوید ، چرا که او مورد علاقه بسیاری از گردشگران قرار دارد.


جاذبه های مهم


اول از همه ، باتومی به خاطر پارک ها و میادین خود مشهور است. شاید مشهورترین آنها میدان اروپا با مجسمه مادا و چشمه باشد. همچنین میدان Poseidon با چشمه باروک نپتون و همچنین پیازا مورد توجه است. دومی علاوه بر معماری ایتالیایی ، به دلیل موسیقی بودن نیز مشهور است. هر سه ساعت یکبار ، عروسک های آواز از پنجره برج ظاهر می شوند و نوازندگان خیابانی پناه خود را در اینجا پیدا می کنند.


معروف ترین و شاید چشمگیرترین جاذبه باتومی & ndash؛ مجسمه متحرک علی و نینو. این نماد عشق & ndash؛ یکی از مکانهای دیدنی توریست ها ، به خصوص در هنگام عصر ، هنگام روشن شدن مجسمه.


تقریباً همین علاقه به فواره های آواز است. آنها نمایشی هستند که در آن جت های آب به صورت ریتمیکی حرکت می کنند انگار که به موسیقی می رقصند. همه اینها با نورپردازی ویژه همراه است. دو چشمه چنین در باتومی وجود دارد ، و هر دو در ساحل دریا هستند.


معماری همچنین از تنوع آن لذت می برد و از همه مهمتر ، جایگزین زیبایی های طبیعت ساحلی نمی شود. در اینجا می توانید هر دو ساختمان بلند مرتفع با جدیدترین معماری ساختاری و تاریخی را مشاهده کنید. در محیط شهری باتومی ، سبک های اروپایی و آسیایی به طور ارگانیک با عناصر معماری استعماری در هم تنیده شده اند. محلات مسکونی به ویژه در این شهر پر جنب و جوش است. ویژگی متمایز آنها & ndash؛ هر خانه دارای رنگ و سبکی زوزه می باشد و منعکس کننده سبک زندگی صاحب آن است.


به عنوان یک شهر مسیحی ، باتومی از معابد خود غنی است. غیر معمول ترین آنها & ndash؛ کلیسای جامع مریم مقدس مبارک. کک کاتولیک در ابتدا ساخته شده بود ، اما اکنون یک کلیسای جامع ارتدکس است. قدیمی ترین & ndash؛ کلیسای سنت نیکلاس ، و ثروتمندترین تاریخ & ndash؛ کلیسای مقدس مسیح منجی.


و البته با حضور در باتومی ، فقط کافی است از کابین آرگو دیدن کنید. او یکی از طولانی ترین زمان در جورجیا است & ndash؛ حدود 2.5 کیلومتر. از ارتفاع 50 متری ، گردشگران در کپسول های کابین کوچک شهر را تحسین می کنند.

سواری در آرگو هم روز و هم عصر است ، به عنوان چشم اندازهای نفس گیر در هر ساعت از روز باز است.


باتومی ، مانند هر شهر توریستی ، جوانب مثبت و منفی خود را دارد ، با این وجود ، با اطمینان می توانیم بگوییم که این مروارید واقعی جورجیا است که چمدان های فرهنگی هر مسافر را دوباره پر می کند.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!