logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 32 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 44 800

ID 5554

ایجاد شده: 22.07.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 32.00
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 30.00
ساحه آشپزخانه به متر مربع: 2.00
طرح: آپارتمان استودیو
حالت: بعد از سازندگان
مبله کردن: بدون اثاثیه
حمام: مجاور
گاز طبیعی: نخیر
نوع کلکین: فلز پلاستیک
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 1
طبقه: 33
طبقات: 33
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • فاصله تا دریا: ۰ - ۲۰۰ متر
  • چشم انداز: نمای دریا
  • به شهر قدیمی: ۴ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۲ کیلو متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

کوبولتی

شهر تفریحی کوبولتی در سواحل دریای سیاه و نه چندان دور از باتومی واقع شده است. این شهر به دلیل سواحل زیبای سنگریزه و چشمه های معدنی مشهور است.


این شهر توچال آرام دارای آب و هوا بسیار معتدل است. در تابستان ، نسیم دریا در اینجا سلطنت می کند ، که گرمای شدید را اجازه نمی دهد. فصل مخمل تا ماه نوامبر ادامه دارد. و زمستان نیمه گرمسیری آنقدر گرم است که تقریباً در اینجا هیچ برفی نمی بارد. به دلیل آب و هوای معتدل و مرطوب ، بسیاری از پوشش گیاهی منحصر به فرد در کوبلیت رشد می کند که از این میان می توان به باغ های مرکبات و مزارع چای ، درختان اکالیپتوس و بامبو اشاره کرد.


تنها دو خیابان در شهر وجود دارد که طول آن نه کیلومتر است. خیابان ها موازی با تفرجگاه و سواحل است. در خیابان اصلی اماکن سرگرمی و معده بسیاری وجود دارد.


ساحل کوبولتی با سنگریزه های کوچک پوشیده شده است که برای استراحت بسیار مناسب است. سواحل برای یک سرگرمی راحت بسیار مناسب است. در ساحل ، شما می توانید با آرامش در اتاق های آفتاب آفتاب بگیرید و یا وقت خود را صرف فعالیت در روروک مخصوص بچه ها یا گربه های خراب کنید. مهمترین مزیت شهر توچال خالص ترین آب دریا است.


برنامه های فرهنگی بسیاری در کوبولتی وجود دارد که در قالب گشت و گذار به اماکن باستانی جورجیا ارائه می شود که دارای ارزش تاریخی هستند. این شهر دارای موزه تاریخ محلی است که نمایشگاه های آن اشیاء دوران های مختلف باستانی است.


در مجاورت کوبولتی ، همه شرایط برای رشد سریع بالنولوژی ارائه شده است. شرایط محیطی محلی برای پیشگیری و درمان بیماریهای مختلف مناسب است. گل و آب و هوا و همچنین بسیاری از مناطق تفریحی به تدریج در حال پیشرفت است.


نه چندان دور از کوبولتی چشمه های معدنی وجود دارد. اینها بیشترین توریست را به خود جذب می کنند. آب شفابخش در درمان دستگاه گوارش ، بیماری های سیستم دفع و بیماری های کبدی کمک می کند. همچنین از آب معدنی به صورت حمام های حرارتی برای درمان پوست ، مفاصل و سایر بیماری ها استفاده می شود.


در آسایشگاه ها ، مطالعات دقیق در مورد بیماران انجام می شود و رویه ها تجویز می شود. در این منطقه شگفت انگیز ، آب ، هوا و خورشید قدرت درمانی دارند. آب و هوای مرطوب و گرم در کنار هوای دریا شرایط بسیار خوبی برای تالاسوتراپی ایجاد می کند. شما می توانید در کوبولی حتی در خارج از آسایشگاه ها بهبود یابید. دویدن صبحانه در امتداد تفرجگاه یا پیاده روی در کنار ساحل سنگریزه پیشگیری فوق العاده ای برای قلب و ریه ها خواهد بود.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!