logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 33 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 50 000

ID 5555

ایجاد شده: 31.07.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 33.00
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 27.00
ساحه آشپزخانه به متر مربع: 3.00
طرح: آپارتمان استودیو
حالت: پروژه طراحی
مبله کردن: دارای اثاثه
حمام: مجاور
تعداد بالکن ها: 1
گاز طبیعی: نخیر
نوع گرمایش: سیستم جداگانه
نوع کلکین: المونیم
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 1
طبقه: 5
طبقات: 55
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • فاصله تا دریا: ۰ - ۲۰۰ متر
  • چشم انداز: نمای دریا
  • به شهر قدیمی: ۳ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۳ کیلو متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

قدم زدن در باتومی

سفر به جورجیا و بازدید نکردن از آندارا به سادگی غیرقابل تصور است. Adjara & ndash؛ جمهوری خودمختار در جورجیا. Adzharian & ndash؛ آنها در اصل همان گرجی ها هستند ، اما این واقعیت که Adjara برای مدت طولانی بخشی از امپراطوری عثمانی بود نمی توانست اثر خود را در زندگی خود باقی بگذارد. بخش قابل توجهی از ادجاریان اسلام را تصدیق می کنند. & nbsp؛

؟ باتومی

باتومی پایتخت اداری آنداراست. این یک شهر تفریحی واقعی است. ملاقات با گردشگری که در لباس شنا در کنار یکی از خیابان های اصلی قدم می زند ، برای کسی تعجب آور نیست. در اینجا گردشگران زیادی وجود دارند. این قابل درک است: چیزی برای دیدن وجود دارد. این شهر نسبتاً کوچک است ، بسیاری از جاذبه های آن را می توان دور زد.

؟ سواحل

آیا بازدید از سواحل دریای سیاه امکان پذیر است و هرگز در آن فرو نمی روید؟ منطقه استراحت & laquo؛ ساحل باتومی & raquo؛. در اینجا طولانی ترین ساحل شهر با زیرساخت های خوب است. در کنار ساحل هتل ها ، کافه ها و رستوران های زیادی وجود دارد. سواحل به دوش مجهز شده اند ، سالن های آفتاب وجود دارد ، نمایش های مختلفی درست عصرها در آنجا برگزار می شود ، جاذبه های سرگرم کننده دائماً کار می کنند ، با این وجود یک اشکال با همه اینها وجود دارد دریا در این قسمت از شهر کاملاً پرآشوب است ، و همه جرأت ندارند به امواج دریایی فرو روند.

اگر می خواهید شنا کنید ، بهتر است از ساحل دیگری بازدید کنید ، در منطقه پارک معجزه ، نه چندان دور از برج الفبای واقع شده است. یک رویکرد راحت تر از ساحل وجود دارد ، و آب تمیز و آرام تر است. اما هنوز هم ، بهترین مکان برای شنا ، سواحل واقع در دور شهر است. این می تواند یک ناراحتی محسوب شود ، اما رسیدن به آنجا آسان است ، می توانید از یک مینی بوس ، اتوبوس معمولی یا تاکسی استفاده کنید.

؟ ده دقیقه با کابل

بالا رفتن از سطح شهر به ارتفاع 260 متر و پرواز بر روی آن دو و نیم کیلومتر باعث می شود که کابل راه آهن & arquo؛ argo & raquo؛. این امکان را به شما می دهد تا به یک سکوی دید بزرگ و راحت بروید که یک منظره زیبا از کل باتومی را ارائه می دهد. و پرواز ده دقیقه ای نیز خود احساسات مثبتی را به همراه دارد. کابین های راحت بدون سر و صدا حرکت می کنند ، اما در عین حال با سرعت نسبتاً خوبی.

؟ شهر قدیمی

همه اینها را می توان یک جاذبه مداوم در نظر گرفت. البته همه خانه های این بخش از شهر تاریخی طولانی ندارند ، تعداد زیادی ساختمان تازه ساخته وجود دارد ، اما در معماری عمومی جا می گیرند و منظره را خراب نمی کنند.

؟ میدان باتومی

میدان پیازا در باتومی قدیمی واقع شده است. معماران هنگام طراحی این مربع ، به سبک ونیزی تصمیم گرفتند ، از این رو حضور نقاشی های هنری ، پنجره های رنگ آمیزی شده و معرق را نشان می دهد. ساعتهای موسیقی توجه را به خود جلب می کنند. با فرکانس سه ساعت ، یک صحنه مکانیکی با ظاهر چهره های متحرک پخش می شود. رستوران ها ، کافه ها و کافه ها ، موسیقی زنده ، کنسرت های مختلف و پذیرایی رسمی & ndash؛ همه اینها پیاززا است.

کل منطقه اروپا با مناظر دیدنی احاطه شده است: یک مجسمه مادا ، یک ساعت نجومی ، یک چشمه که مستقیم از زمین می تپد و ساختمانهای زیبا.

میدان تئاتر در مقابل تئاتر درام باتومی قرار دارد. به دلیل اینکه حاوی نسخه دقیقی از چشمه بولونیا با شکل نپتون است ، آن را نیز میدان نپتون می نامند.

همانطور که در بالا ذکر شد ، باتومی & ndash؛ شهر کوچک است جمعیت & ndash؛ 153 هزار نفر جمعیت. اما بسیار عجیب و غریب و زیبا است ، واقعاً چیزی برای دیدن اینجا وجود دارد: برج الفبای گرجی. مجسمه مکانیکی غیرمعمول علی و نینو؛ فانوس دریایی باتومی؛ برج چاچی و خیلی موارد دیگر علاوه بر این ، اقامت در هتل های شهر ، همیشه می توانید سفرهای گشت و گذار را به مکانهای جالب مختلفی در خارج از باتومی و آندارا ترتیب دهید. & nbsp؛

نکته مهم این که ، با قدم زدن در باتومی ، در هر ساعت از روز احساس امنیت می کنید ، با وجود این که پلیس تقریباً قابل رویت نیست. به طور کلی ، ارزش آمدن به اینجا را دارد. حداقل برای اینکه قایق خاچاپوری Adzharian را امتحان کنید و آن را با شراب خوب جورجیایی بنوشید.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!