logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 30 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 32 000

ID 5556

ایجاد شده: 05.08.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 30.00
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 25.00
ساحه آشپزخانه به متر مربع: 3.00
طرح: جدا
حالت: شرایط زندگی
مبله کردن: دارای اثاثه
حمام: جدا
تعداد بالکن ها: 1
نوع گرمایش: سیستم جداگانه
نوع کلکین: فلز پلاستیک
نوع دیوار ها: آجر
آسانسور: نخیر
اتاق ها: 2
طبقه: 3
طبقات: 5
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • چشم انداز: نمای خیابان
  • به شهر قدیمی: ۲ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۵ کیلو متر
  • فاصله تا دریا: ۲۰۰ - ۴۰۰ متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

توچال شهری کوبولتی

شهر کوبولتی در سواحل دریای سیاه جورجیا واقع شده است. این حتی یک شهر نیست بلکه یک شهر کوچک است. این در سکوت و آرامش خود با سایر شهرهای تفریحی متفاوت است. سالانه تعداد زیادی از گردشگران از سراسر جهان به اینجا می آیند. گردشگران زیادی از روسیه و کشورهای پیشین کشورهای مشترک المنافع هستند. به دلیل آب و هوای معتدل و گرم ، فصل تعطیلات در اینجا مدت زیادی طول می کشد. از ماه مه آغاز می شود و اواخر اکتبر پایان می یابد. این شهر با وجود هتل های گران قیمت با مبلمان لوکس و خدمات خوب و هتل ها و استراحتگاه های کوچک شگفت زده می کند. در کنار آنها ، بخش خصوصی که در تمام ساحل واقع شده است ، از محبوبیت زیادی در بین گردشگران برخوردار است. این خانه های زیبا دو طبقه است و خانه های کوچک دنج و خوبی با تخت گل. در امتداد ساحل تفرجگاه ، جایی که گردشگران دوست دارند قدم بزنند امتداد دارد. صبح ها بوی دریا و قهوه معطر می دهد.در کابلتی فقط دو خیابان وجود دارد. در خیابان اصلی شهر تعداد کافه ها ، رستوران ها و کافه های تابستانی وجود دارد. در اینجا می توانید نه تنها یک غذای خوشمزه و ارزان قیمت داشته باشید بلکه می توانید یک زمان خوب را نیز داشته باشید. در طول روز می توانید در دریا غوطه ور شوید و عصرها در یک رستوران یا کافه بنشینید و شراب خوشمزه گرجی بنوشید. غذاهای گرجستان مورد توجه گردشگران قرار می گرفت. آنها خوشحال هستند که از خاچاپوری ، خینکالی و فالی سفارش می دهند. عصرها در شهر ، همه جا صدای موسیقی شنیده می شود.

جاذبه های بسیاری در کوبولتی وجود دارد. جذابیت اصلی شهر ساحل آن است. ساحل کوبولتی & ndash؛ این برجسته شهر است. سواحل ساحل دریای سیاه جورجیا سنگریزه است. کوبولتی با سنگریزه های کوچک با بسیاری از سواحل ساحل متفاوت است. آب در دریا تمیز و شفاف است و ساحل پر از چترهای روشن و سالن های آفتاب است. خانواده ها اغلب به کوبولتی می آیند. در اینجا می توانید استراحت کنید ، سوار یک موز ، اسکوتر و آب مروارید شوید. کودکان دوست دارند از پارک دیدن کنند "Cicinatel & raquo؛" که به معنی کرم شب تاب است. هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان جاذبه های بسیاری وجود دارد. هواداران یک تعطیلات فعال تر آخر هفته به باتومی می روند که در نزدیکی کوبولتی واقع شده است.

دو کیلومتری کوبولتی چشمه معدنی است. آب از منبع در درمان بیماری های مختلف و در اختلالات متابولیکی استفاده می شود. همچنین برای استحمام استفاده می شود. در کوبولتی جنگلی کاج بزرگی وجود دارد که گردشگران دوست دارند از آن دیدن کنند. در اینجا می توانید از آفتاب آزار دهنده تابستان پنهان شوید و فقط استراحت کنید. در یک جنگل کاج آسایشگاه و خانه های استراحت وجود دارد. جنگل کاج همیشه بوی سوزن و طراوت می دهد.

در کوبولتی نیز یک موزه تاریخ محلی وجود دارد که از تاریخچه این شهرک می گوید. در این موزه می توانید سلاح های قدیمی ، ظروف و لباس های عتیقه فروشی را مشاهده کنید. تمام این نمایشگاه ها در قلمرو شهر و مناطق اطراف آن یافت شد. نه چندان دور از کوبولتی ، می توانید رزرو کوه را تحسین کنید. با زندگی وحشی دست نخورده ، رودخانه های کوهستانی ، دریاچه ها و آبشارها لذت می برد.

کوبولتی یکی از پنج شهر تفریحی بهترین شهر جورجیا است. گردشگران دوست دارند از کوبولتی دیدن کنند. آنها به سواحل ، چشمه های معدنی ، خواص درمانی آب و هوا و البته غذاهای گرجی و میهمان گرجستان جذب می شوند.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!