logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 33 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 47 000

ID 5557

ایجاد شده: 05.08.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 33.00
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 25.00
ساحه آشپزخانه به متر مربع: 3.00
طرح: آپارتمان استودیو
حالت: شرایط زندگی
مبله کردن: دارای اثاثه
حمام: مجاور
تعداد بالکن ها: 1
گاز طبیعی: نخیر
نوع گرمایش: سیستم جداگانه
نوع کلکین: فلز پلاستیک
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 1
طبقه: 15
طبقات: 39
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • فاصله تا دریا: ۰ - ۲۰۰ متر
  • چشم انداز: منظر شهری
  • به شهر قدیمی: ۴ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۲ کیلو متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

طناب باتومی

اگر می خواهید باتومی را از بالا ببینید ، سپس از کابل اتومبیل استفاده کنید. این جاذبه برجسته ترین برجسته پایتخت ساحل دریای سیاه است. کابل آرگو یکی از طولانی ترین اروپا در نظر گرفته شده است. این جاده بدون توجه به فصل همیشه باز است ، زیرا حتی در زمستان ، میهمانان گرجستان می خواهند از چشم انداز باورنکردنی شهر دریا لذت ببرند.


خصوصیت کابلی این است که برخلاف سایر جاده ها ، کاملاً مسطح است. در طی یک سفر کوتاه ، به نظر می رسد که شناور هستید ، اما برخیزید. از داخل کابین می توانید کوه های آندارا را ببینید که از طریق یک حجاب دودی سبک قابل مشاهده است. از یک ارتفاع می بینید که چگونه دامنه ها با خانه های دنج گرجستان و باغ های کوچک مجاور پراکنده می شوند. با نزدیک شدن به مقصد ، در جلوی چشم ، یک بندر با شکوه را به همراه دریای سیاه بی پایان باز می کنید.


طول کابل خودرو بیش از دو و نیم کیلومتر است. 9 کابین شیشه ای روی کابل خودرو وجود دارد که مجهز به پیچ و تاب مدرن هستند. سفر از یک نقطه به نقطه دیگر حدوداً ده دقیقه طول می کشد. در هر غرفه پنجره های خاصی وجود دارد که به منظور گرفتن عکس های خیره کننده می توان باز کرد. غرفه های شفاف می توانند حدود شش نفر را در خود جای دهند. در هر دو طرف صندلی های نرم راحت است. درهای غرفه به صورت خودکار کار می کنند.


در هر زمان می توانید سوار شوید ، زیرا کابل اتومبیل بدون روز مرخصی و استراحت کار می کند. اما بهترین عکس ها فقط قبل از ناهار قابل ضبط هستند ، زیرا بعد از ناهار خورشید در لنز فرو می رود. اگر می خواهید از پانورامای خارق العاده و بی نظیر باتوی بی پایان لذت ببرید ، شب عصر به کابل تلفن بروید. برخی سفر را در اواخر بعد از ظهر توصیه می کنند ، زیرا شهر شروع به درخشش با چراغ های عصرانه در عصر می کند.


ایستگاه کابل اتومبیل بالایی در کوه فریا واقع شده است. از لحاظ زیبایی به یک سکوی دید ویژه مجهز شده است. این منطقه بسیار بزرگ است. در آن یک معبد کوچک ، یک کافی نت با مغازه ها و یک اتاق پانوراما با دوربین های شکاری ثابت ثابت قرار داشت. این سایت نمایی خارق العاده از شهر ارائه می دهد. ایستگاه پایینی در نزدیکی بندر باتومی ، درست در ساحل دریا واقع شده است.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!