logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 60 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 62 000

ID 5558

ایجاد شده: 05.08.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 60.00
طرح: جدا
حالت: شرایط زندگی
مبله کردن: دارای اثاثه
تعداد بالکن ها: 1
گاز طبیعی: بلی
نوع کلکین: فلز پلاستیک
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 2
طبقه: 11
طبقات: 26
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • چشم انداز: نمای دریا
  • به شهر قدیمی: ۲ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۳ کیلو متر
  • فاصله تا دریا: ۰ - ۲۰۰ متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

پل ملکه تامارا و آبشار ماهونتسی

تعداد زیادی از گردشگران به باتومی به ساحل دریا تمیز می آیند. هوای کوهستان همچنین به احیای سلامت کمک می کند. وضعیت جسمی و عاطفی فردی که از باتومی بازدید کرده است به این جاذبه هایی بستگی دارد که می توانید از آن لذت ببرید و لذت ببرید.

یکی از مکانهای جذاب در مجاورت باتومی ، پل ملکه تامارا و آبشار ماخونتسی است. میهمانان و ساکنان شهر دوست دارند از این مکان ها عکس بگیرند. با دسترسی کاملاً رایگان به این مکانها و بازرسی آنها ، به محبوبیت افزوده می شود.

1. ملکه تامارا.

یکی از نامهای معروف در تاریخ جورجیا & ndash؛ ملکه تامارا سلطنت او پس از تاریخ پادشاه دیوید به & laquo؛ عصر طلایی & raquo؛ در توسعه جورجیا. او در توسعه فرهنگ مشاركت داشت ، مشغول گسترش مسیحیت بود. هنگامی که شروع به ساختن پل ها و قلعه های مستحکم کرد.

این ملکه در خاندان بقره متولد شد. به افتخار تولد وارث ، پدرش ، جورج 3 ، دستور احداث معبدی را به احترام مادر خدائی Didubian که هنوز هم در تفلیس قرار دارد ، دستور داد.

با وجود یتیم خانه ی خود ، مادر در ملکه آینده درگذشت و تعلیم و تربیت بسیار ارزشمندی به او داده شد. این امر پس از قیام بر علیه پدر تامارا اجازه داد تا وی را در طول زندگی جورج 3 تاج گذاری كنید. از سال 1178 ، او با پدر خود حكومت كرد.

2. پل ملکه تامارا.

این پل به جاده نزدیکتر است و چیز خاصی نیست ، زیرا در گرجستان حدود 20 سازه قوسی مشابه وجود دارد اما این پل در بین آنها بزرگترین است. طول آن حدود 30 متر است. او نام خود را مدیون عصر خود است ، زیرا آنها آن را در قرن یازدهم میلادی ، سلطنت ملکه تامارا ساختند. از ارتفاع رودخانه در ارتفاع حدود 6 متر بالا می رود. مصالح ساختمانی اصلی سنگ و ملات آهک بود. وضعیت لرزه نگاری در این منطقه استحکام این پل را بر فراز رودخانه اژاریستسکالی آزمایش کرده است. مرتباً ترمیم می شود. با هجوم گردشگران ، پل ملکه تامارا می تواند بار را تحمل کند. از ساخت و ساز و هنگام سوار قایق در رودخانه لذت ببرید. دشوار است تصور کنید که سن تقریبی این پل به هزاره نزدیک می شود. این یکی از نمونه های باستانی کار سازندگان گرجی است.

3. نه چندان دور از پل ، آبشار Mahuntseti است. آبشارهای زیادی در مجاورت باتومی وجود دارد ، اما این & ndash؛ دیدنی ترین از ارتفاع آن بیش از 20 متر است. در بهار ، جریان آبشار به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و با آغاز تابستان اندازه آن کاهش می یابد. آب موجود در آن بسیار سرد است ، اما بسیاری بر این باورند که مایع در حال بهبود است ، مراحل آب را انجام دهید. بعد از باران می توانید منظره ای شگفت انگیز از جریان کامل رودخانه های کوه را ببینید که از ارتفاع بسیار زیاد فرو می ریزند ، در یک کاسه عمیق ساخته شده توسط خود طبیعت در این مکان قرار می گیرند ، میلیاردها اسپری میکرو را پاشیده و از آنها ابر تشکیل می دهند که دنیای اطراف را با هوای تمیز اشباع می کند.

4- محل قرارگیری پل و آبشار.

در شرق باتومی ، با پشت سر گذاشتن حدود 30 کیلومتر از بزرگراه در آخالتیکه ، که به سمت جنوب شرقی امتداد یافته است ، می توانید به پل ملکه تامارا و آبشار برسید. راحتی در این واقعیت نهفته است که حمل و نقل عمومی به این منطقه می رود.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!