logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 82 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 60 000

ID 5559

ایجاد شده: 06.08.2019

در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 82.00
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 75.00
ساحه آشپزخانه به متر مربع: 3.00
طرح: جدا
حالت: پروژه طراحی
مبله کردن: دارای اثاثه
حمام: مجاور
گاز طبیعی: بلی
نوع کلکین: پلاستیک
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 3
طبقه: 16
طبقات: 20
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • چشم انداز: نما کوه
  • به شهر قدیمی: ۲ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۵ کیلو متر
  • فاصله تا دریا: ۶۰۰ - ۸۰۰ متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

موزه فن آوری باتومی

باتومی نه تنها برای مخاطبان بیکار جالب نیست ، بلکه در کنار خاکریز ، بلکه برای افرادی که علاقه مند به توسعه کشور هستند ، جالب است. اگر اتوبوس شماره 2 یا 31 را به هتل ببرید & laquo؛ Sanapiro & raquo ؛، سپس در خیابان Leselidze در خانه شماره 3 ، می توانید یک ساختمان جالب با نام نوبل پیدا کنید. سه نسل از این خانواده مشغول فعالیت های صنعتی ، کارآفرینان موفق و حامیان فعال بودند. در حال حاضر ، این نام با جایزه نوبل همراه است ، اما به نظر می رسد که این افراد با باتومی ارتباط زیادی دارند.

1. درباره موزه فن آوری.

موزه فناوری به خوبی نشان می دهد جهت مثبت فعالیت های نوبل برای توسعه باتومی ، که با ورود آنها به یک بندر مهم تبدیل شده است. در سال 2007 ، موزه ای در قلمرو خانه ای که نوبل ها در آن زندگی می کردند ، به فعالیت های نوبل ها هم در جورجیا و هم در باتومی اختصاص یافت.

در داخل دیواره های آن نمونه هایی از روغن واقعی مشاهده می شود. که قبلاً در بطری های مخصوص تمیز و بطری شده است. در این موزه عکس های زیادی از آن زمان وجود دارد که نوبل ها در شهر باتومی زندگی می کردند ، کار می کردند و توسعه می دادند.

2. درباره نوبل.

خانواده نوبل از اواسط قرن 18 میلادی مشهور بوده اند. در قرن نوزدهم ، آنها متعلق به یک شرکت نفتی بودند که تمام فرایندهای تکنولوژیکی تولید را در هم آمیخت. سپس آنها به یک روش عقلانی برای انتقال نفت و فرآورده های نفتی علاقه مند شدند. تحت رهبری آنها ناوگان نفتی ایجاد شد. نوبل مردم را پیدا کرد و آنها را آموزش داد به گونه ای که پرسنلی برای انجام فعالیت های علمی و فنی ، بهبود فرایندهای تولید وجود داشته اند.

در قرن نوزدهم ، نوبل لزوم مطالعه و پیش بینی فعالیت لرزه ای را درک کرد و به همین دلیل آنها به پیشرفت سازمان های درگیر در این فعالیت کمک کردند.

خانواده نوبل لزوم تغییر نقش زنان را درک کردند ، بنابراین آنها دوره های پلی تکنیک زنان را ایجاد و پشتیبانی کردند.

نوبل در هنگام تولید خود سعی در آشنایی کارکنان خود با یک رویکرد علاقه مند به تجارت داشت ، زیرا از نظر آنها علاقه شخصی به طور مستقیم به موفقیت شغلی که در آن مشغول کار بودند بستگی دارد.

3. درباره برادران نوبل در قفقاز.

نوبل در قفقاز در سال 1873 شناخته شد ، هنگامی که یکی از برادران ، با ترک کارخانه اسلحه در سن پترزبورگ برای بستگان بی شماری ، در جستجوی چوب بود. اما من برای ذخایر اسلحه ام ماده ای پیدا نکردم. با این حال ، وی استفاده از اراضی آدکارا را برای تولید و پالایش نفت امکان پذیر کرد. باتومی نقش بزرگی برای نوبل ها ایفا کرد ، زیرا در قلمرو آن یک پایانه نفتی ساخته شد که در آن مخازن بزرگ فلزی برای ذخیره نفت قرار داشت. از طریق باتومی ، نوبل جاده باکو - تفلیس را که از طریق آن حمل و نقل فرآورده های نفتی با اطمینان انجام می شد ، قرار داد. ساخت جاده با ساخت و سازهای مختلف اجتماعی و اجتماعی همراه بود. اشیاء: مدارس ، غذاخوری ها ، خوابگاه ها ، بیمارستان ها ، داروخانه ها ، خانه های مردم برای فعالیت های فرهنگی کارگران راه آهن و خانواده های آنها ، آسایشگاه.

4. نمایشگاه های موزه نوبل.

بسیاری از نمایشگاه های این موزه توسط شرکت نوبل مشخص شده است. و اینها نه تنها بطری های قدیمی روغن بلکه ماشین های عظیمی هستند که در هنگام استخراج مواد اولیه و حمل و نقل آن مورد استفاده قرار می گرفت.

در میان دیوارهای این موزه اشیاء زیادی وجود دارد که به سن و طراحی آنها علاقه مند خواهند بود: یک چرخ خیاطی ، یک مدل از یک کشتی دریایی بزرگ.

یکی از سالن های نمایشگاه به تاریخ چای گرجستان اختصاص دارد ، دیگری & ndash؛ شراب گرجستان. مجموعه ای از دوربین هایی که مجاز به بررسی دقیق تر هستند و عکس ها از وقایع و ساکنان باتومی حکایت می کند.

برجسته موزه راهنمای صوتی صوتی است که تور را با توضیحات واضح از نمایشگاه همراهی می کند.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!