logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 50 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 42 000

ID 786

ایجاد شده: 04.12.2018

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 50.00
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 35.00
اتاق ها: 2
طرح: جدا
حالت: شرایط زندگی
حمام: مجاور
تعداد بالکن ها: 1
گاز طبیعی: بلی
نوع گرمایش: سیستم جداگانه
نوع کلکین: فلز پلاستیک
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 2
طبقه: 12
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • به فرودگاه: ۳ کیلو متر
  • فاصله تا دریا: ۰ - ۲۰۰ متر
  • چشم انداز: نمای دریا
  • به شهر قدیمی: ۴ کیلو متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

موزه هنر باتومی

بسیاری از گردشگران عمدتا برای استراحت در دریای سیاه به باتومی می آیند. اما علاوه بر دریا گرم و ساحل شنی ، می خواهم سرگرمی های دیگری نیز پیدا کنم. در باتومی ، با بازدید از موزه هنر می توانید این کار را برای خود ترتیب دهید.

1. کمی تاریخچه موزه.

ساخت موزه هنر بیش از صد سال است. در دهه چهل قرن بیستم ، توسط معروف کاخا جاواشیوشویل طراحی شده است. این نما توسط تامارا ابکلیا مشهور در آبخازیا آراسته شده بود ، و تزیینات آن در آثار نه تنها هنرمندان آغازین ، بلکه استادان ارجمند نیز مسدود می شود. پیش از این نیز نمایشگاه های مربوط به انقلاب در این ساختمان به نمایش گذاشته می شد. در زمان پرسترويكا ، تصميم گرفته شد جهت موزه را تغيير دهد و يك موزه ملي باز كند. این ساختمان تا به امروز کاملاً مناسب بود & ndash؛ این مرکز اصلی فرهنگ گرجستان است.

فضای داخلی از قرن گذشته در شرایط مطلوبی حفظ شده است و یک راه پله زیبا ، با نرده های چشمگیر در ساختمان موزه ، هنوز مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفته است. لذتی که مردم تجربه کرده اند به میدان می روند ، جایی که می توانید در زیر چمدان های آب در چشمه ، با نگاه کردن به مجسمه های جالب ، مراقبه کنید.

2. آنچه در موزه گنجانده شده است.

محفظه موزه به شما امکان می دهد تا آثار ارائه شده را با جزئیات بیشتر در نظر بگیرید ، تا به ایده هایی که نویسندگان آثار هنری دنبال کرده اند فکر کنید.

حدود پانصد شیء در مساحتی بیش از چهارصد متر واقع شده اند. موزه هنر گرافیک و نقاشی ، نمونه هایی از هنر تزئینی را ذخیره می کند. این نمایشگاه توسط آثار مجسمه سازان نمایش داده شده است. پرده های زیبا روی دیوارهای موزه قرار گرفته است. بخش عمده آثار هنری توسط استادان گرجی ساخته شده است. کل نمایشگاه به:

- هنر جورجیا باستان توسط مینای دندان های متعلق به سه گانه هاخول نمایان شده است. از ویژگی های سه گانه نماد مادر خدا است. در اعماق قلب آثار نیکو پیروسمانی وجود دارد که در سایه آثار آنها از لادو گودویشویلی چشمگیر است. داوید ککیباده ، نقاش گرجی ، در نقاشی های خود قدرت کوه های اطراف مردم ساکن این کشور و انواع سایه ها را نشان داد ،

- هنر دوره شوروی ،

- کار مکاتب رئالیسم هم مورد توجه افراد غیرمذهب و هم کسانی که در هنر حضور داشتند همواره مورد توجه بوده است. این جهت ، همراه با مارینیسم ، به طور کامل روندها و روندهای هنر روسی قرن گذشته را آشکار می کند ،

- هنر شرق ،

- هنر مردمان اروپای غربی ،

- روشنفکران خلاق هنر معاصر گرجی را در موزه ارائه می دهند.

3. فعالیتهای آموزشی موزه.

آموزش عمومی & ndash؛ یکی از فعالیتهای اصلی کارکنان موزه است.

در یک استودیوی هنری ، کودکان به همراه بزرگسالان به تاریخ هنر و زیبایی شناسی می پیوندند و از پتانسیل خلاقانه خود پی می برند. بقیه وقت ، سخنرانی ها به دانشجویان هنر داده می شود و مشاوره ها برگزار می شود.

از ویژگی های این موزه راهنماهای آن است که می توانند همه چیز را در مورد این نمایشگاه ها به زبان های روسی ، گرجی و انگلیسی بگویند.

4- آدرس موزه.

کشف این موزه در امتداد خیابان زوراب گورگیلزاده ، ساختمان 8. امکان پذیر است. شما باید در مسیر 2A یا 17 به ایستگاه بروید و & laquo؛ تالار شهر & raquo؛ یا به توقف & nbsp ؛ هنرستان & raquo؛ در مسیر 7.

این موزه برای کسانی که عاشق این کشور هستند ، لذت واقعی را به ارمغان می آورد و به دنبال شناخت بهتر آن هستند.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!