logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 125 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 331 200

ID 1165

ایجاد شده: 31.01.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 125.44
طرح: نقشه را باز کنید
حالت: بعد از سازندگان
مبله کردن: بدون اثاثیه
تعداد بالکن ها: 1
گاز طبیعی: مشخص نیست
نوع کلکین: مشخص نیست
نوع دیوار ها: یکپارچه
اتاق ها: 2
طبقه: 10
طبقات: 13
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • به شهر قدیمی: ۸ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۲ کیلو متر
  • فاصله تا دریا: ۰ - ۲۰۰ متر
  • چشم انداز: نمای دریا
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

پوتی جورجیا برای گردشگران

بندر جورجیا ، که در دلتای رود ریونی ، در ساحل دریا ، در نزدیکی تفلیس واقع شده است ، و همه اینها در مورد پوتی و ndash؛ شهری که مدتهاست آسیا و اروپا را به هم وصل می کند. حجم ترافیکی که توسط بندر محلی انجام می شود ، سومین کشور دیگر است. کشتی سازی و کارخانه ماهی نیز در اینجا در حال توسعه هستند. روزگاری شهر فاز به اینجا می چرخید ، اما پوتی مدرن با مرزها و ظاهر خود به تدریج شکل گرفت.

این شهر نه تنها برای تاریخ خود بلکه برای دیدنی های خود نیز جذاب است. بنابراین ، در حومه دریاچه پالئوستومی واقع شده است ، در ارتفاعات قرار دارد. از بعضی جهات ، به عنوان یک رودخانه به نظر می رسد ، زیرا رودخانه های Kaparcho و Fechora آن را تغذیه می کنند. آب محلی غلظت زیادی از رسوبات سولفید هیدروژن و ذغال سنگ نارس دارد. ویژگی مخزن این است که زمانی آب شیرین بود ، اما امروزه مشخص می شود که آب دریای سیاه در اینجا فرو می رود. او همچنین با توجه به اینکه آب هرگز یخ نمی زند ، از بقیه متمایز می شود. این شی در ذخیره Colchis گنجانده شده است.

ارزش دیدن گردشگران در Poti Lighthouse & ndash؛ یکی از انواع در کشور ، بالاترین در اینجا. این بنا در قرن 17 میلادی مطابق پروژه مهندس بریتانیا ساخته شده است ، اما نام آن هنوز مشخص نیست. آنها او را با کشتی به اینجا آوردند. با گذشت این سالها ، فرو ریخت و اخیراً تحت مرمت قرار گرفت. امروز به نظر می رسد که تازه ساخته شده است. ارتفاع کل فانوس دریایی & ndash؛ 38 متر ، در اینجا موزه تاریخ ملوانان کشور قرار دارد ، آثار باستانی و اقلام مرتبط با ناوبری در اینجا ذخیره می شود. همچنین نقاشی ها و نقشه های جهان ، مدل های کشتی و نمایشگاه های دیگر نیز وجود دارد.

درهای میهمانان این شهر به گرمی توسط تئاتر دولتی نمایشی گرجستان افتتاح می شود. گونیا او نام خود را به لطف منتقد ، کارگردان ، نمایشنامه نویس ، بازیگر والرین هونی بازی کرد. در سال 2012 ، بازسازی در مقیاس بزرگ این ساختمان آغاز شد.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!