logo batumiexpert
همه تلفن ها

آپارتمان 33 متر مربع - , Batumi | املاک در باتومی

قیمت: $ 35 000

ID 5483

ایجاد شده: 23.05.2019

تمام عکس ها را دانلود کنید
درخواست بفرستید
در مورد آپارتمان
تمام ساحه به متر مربع: 33.00
ساحه اتاق نشیمن به متر مربع: 30.00
ساحه آشپزخانه به متر مربع: 3.00
طرح: آپارتمان استودیو
حالت: پروژه طراحی
مبله کردن: دارای اثاثه
حمام: مجاور
گاز طبیعی: بلی
نوع کلکین: المونیم
نوع دیوار ها: آجر
اتاق ها: 1
طبقه: 4
طبقات: 19
موقعیت
  • شهر: Batumi
  • واقع در تقاطع: -
  • فاصله تا دریا: ۰ - ۲۰۰ متر
  • چشم انداز: نمای خیابان
  • به شهر قدیمی: ۴ کیلو متر
  • به فرودگاه: ۳ کیلو متر
شرح
درخواست بفرستید
اطلاعات مفید درباره باتومی و گرجستان

آکواریوم باتومی

در باتومی ، یک مکان آموزشی شگفت انگیز وجود دارد که می توانید با استفاده خوب از اوقات خود را سپری کنید و استراحت کنید. این جاذبه یک آکواریوم باتومی است. در یک ساختمان کوچک آکواریوم های زیادی با انواع ماهی وجود دارد.


آکواریوم شهر در پارک محبوب باتومی واقع شده است. یک دلفیناریوم در فاصله زیادی از آن قرار ندارد ، بنابراین در صورت تمایل می توانید به طور هم زمان از هر دو رویداد بازدید کنید. آکواریوم قلمرو کوچک خود را دارد. بلافاصله جلوی ورودی حوضچه ای زیبا قرار دارد که در آن ماهی قرمز از آن شنا می کند.


خود اتاق بیش از پنجاه سال پیش ساخته شده است ، بنابراین خیلی مدرن به نظر نمی رسد. با این حال ، محتوای داخلی بسیار جذاب است. در داخل ، در اطراف کل محیط سالن بزرگ ، آکواریوم ها نصب شده اند و در مرکز اتاق استخر با ماهی های دریایی زیبا وجود دارد. & nbsp؛


انواع ماهی های دریایی ، ساکنان اجسام آب شیرین و همچنین نمونه های منحصر به فرد که به صورت مصنوعی پرورش یافته اند ، در آکواریوم ها شنا می کنند. اگرچه نام ماهی به خاطر سپردن غیرممکن است ، از آنجا که یادآوری آنها بسیار دشوار است ، شما نمی توانید باله های دقیق ، دندانهای تیز و ترکیب رنگارنگ سایه ها را فراموش کنید.


در اینجا می توانید پرستوهای دریایی و یک ماهی حامله به نام لیوینگستون را مشاهده کنید که تخم مرغ مستقیماً در دهان خود حمل می کند. همچنین روبرو شدن با پیراناها و نوارهای راه راه بسیار جالب است. خرچنگ ها ، دریاها و لاک پشت ها هنوز هم در آکواریوم ها یافت می شوند.


تماشای ماهی های رنگی که از زیستگاه های مختلف تهیه شده اند بسیار خوب است. بعضی اوقات به نظر می رسد برخی از ماهی ها وقتی با سرعت زیاد به دنبال یکدیگر می روند ، صید بازی می کنند. ماهی های دیگر آرام بخش تر هستند ، حرکات برازنده و روان خود را به بازدید کنندگان نشان می دهند. برجسته آکواریوم گربه ماهی است که به زودی بیست سالگی خواهد شد. به طول یک متر رسیده و کنجکاوی نادر است.

از ما در مورد آپارتمان بپرسید

ما با شما تماس خواهیم گرفت

لطفا شناسایی آپارتمان و زمان مناسب برای تماس را مشخص کنید

پیام شما فرستاده شده است!